RESPONSIBILITY AWARD

Щорічна премія «Responsibility Award» започаткована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році до Всеукраїнського дня відповідальності людини. Мета премії — відзначати проактивні дії людей, організацій, бізнесів, які розбудовують Україну в різних соціальних напрямках через персональну відповідальність.

Email: info@bhfamily.org

Телефон: +38 (096) 104-05-45

Підписатись

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

Ініціатива #розміновуй_життя

Ініціатива #розміновуй_життя

Унаслідок російського повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022, більше ніж 136 000 км2 було заміновано. Україна на сьогодні займає одне з перших місць серед найбільш замінованих країн у світі.

Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує вас долучитися до ініціативи #розміновуй_життя. У межах ініціативи відбувається збір коштів на обладнання для розмінування.

Ініціатива #розміновуй_життя почалася у вересні 2022 у межах щорічної премії відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина «Responsibility Award». Разом із призовим фондом від нашої організації, надходженнями від міжнародних партнерів та донатами всіх небайдужих, ми зібрали 1 363 000 UAH. За ці кошти вже вдалося закупити:

  • чотири міношукачі Garret RECON-PRO AML 750
  • два квадрокоптери DJI Mavic 3 Fly More Combo
  • десять цифрових радіостанцій Motorola DP 1400

На сьогодні #розміновуй_життя триває і єднає все більше охочих долучитися. Ми прагнемо, щоб життя повернулося в кожен куточок України. І люди мали змогу відновити свої домівки, улюблені кав’ярні, музеї, змогли вчитися, мріяти, діяти в безпеці.

Запрошуємо долучатися до ініціативи у зручний для вас спосіб: