RESPONSIBILITY AWARD

Щорічна премія «Responsibility Award» започаткована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році до Всеукраїнського дня відповідальності людини. Мета премії — відзначати проактивні дії людей, організацій, бізнесів, які розбудовують Україну в різних соціальних напрямках через персональну відповідальність.

Email: info@bhfamily.org

Телефон: +38 (096) 104-05-45

Підписатись

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

ПРЕМІЯ У 2021 році

Премія у 2021 році

 

Премія відповідальності Responsibility Award заснована Фондом родини Богдана Гаврилишина з метою поширення цінностей відповідальності в українському суспільстві, відзначаючи проактивні дії людей, організацій, які базують свою щоденну діяльність на основі таких цінностей. 

Responsibility Award вперше вручали у 2021 році, а старт премії ми розпочали 19 жовтня, у Всеукраїнський день відповідальності людини. Свої заявки на участь могли подати громадські організації, діяльність яких базується на одному чи кількох пунктах Декларації відповідальності людини, автором якої є Богдан Гаврилишин.

До півфіналу премії потрапили 23 організації-учасниці, за кожну з яких можна було проголосувати на сайті. Від однієї людини приймали один голос, а дублювання анульовували. Загалом у голосуванні взяло участь понад 25 000 користувачів. У фінал премії пройшло 15 організацій із найвищим рейтингом. Наступний етап – оцінювання від експертного журі, за результатами якого серед фіналістів і було обрано переможців  Responsibility Award 2021.

Нагородження переможців відбулося у важливий для українського суспільства день, 22 січня, День Соборності України. Подія об’єднала в собі цінності соборності та відповідальності як фундаментальні та рушійні для українського суспільства. Урочистий захід транслювали партнери з Українського Радіо та UA:Суспільного.

Лауреат І премії – «Повернись живим» (грошова премія в розмірі 100 000 грн)

«Це таке визнання того, що ми рухаємось правильно, рухаємось і працюємо заради наших цінностей і ці цінності розділяє і наша країна, і Фонд родини Богдана Гаврилишина», – Вікторія Дворецька, керівниця ветеранського відділу «Повернись живим».

 

 

 

 

 

 

 

Лауреат ІІ премії – «Будуємо Україну Разом» (грошова премія в розмірі 50 000 грн)

«Розумію, що це дійсно є заслуга тих людей, які щодня розвивають відповідальність в рамках “Будуємо Україну Разом”. Якщо ми чекаємо, що за нас відповідальність візьме хтось інший, ми не зможемо побудувати ні країну, ні спільноту, ні суспільство таким, яким бачимо його ми. За нас його будуть будувати інші люди», – Павло Прижегодський, представник БУРу.

 

 

 

 

 

 

Лауреат ІІІ премії – «Друзі спільноти Святого Егідія» (грошова премія в розмірі 25 000 грн)

«Це нагорода для дуже-дуже багатьох людей. Відповідальність – одне з важливих наших слів, ми беремо відповідальність за одну людину і через цю людину намагаємось змінити ціле місто і цілу країну. Так спільнота робить в Україні і в багатьох країнах світу», – Юрій Ліфансе, голова ГО «Друзі спільноти святого Егідія».

 

 

 

 

 

 

Особливою нагородою для кожного з лауреатів стала статуетка, розроблена українським скульптором Олегом Пінчуком. А наші партнери Фонд Федора Шпига також надали відзнаки трьом лідерам громадського голосування – грошові нагороди в розмірі 15 000 грн.

Партнери Responsibility Award у 2021 році – Товариство українців у Швейцарії, Українське радіо, UA:Суспільне, ІСАР Єднання, Фонд Федора Шпига 

Трансляція події: https://www.facebook.com/bhfamily.org/videos/4541590655963488