RESPONSIBILITY AWARD

Щорічна премія «Responsibility Award» започаткована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році до Всеукраїнського дня відповідальності людини. Мета премії — відзначати проактивні дії людей, організацій, бізнесів, які розбудовують Україну в різних соціальних напрямках через персональну відповідальність.

Email: info@bhfamily.org

Телефон: +38 (096) 104-05-45

Підписатись

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

Responsibility Award 2022

Як підтримати Україну в час війни?

Шановні друзі та партнери Фонду родини Богдана Гаврилишина!

Ваша підтримка української молоді рік за роком дозволяла організовувати у Фонді ефективне навчання та ділитися досвідом. Ми цінуємо нашу співпрацю, результатом якої стала потужна спільнота випускників наших програм у кожній області України. Саме зараз ваша допомога також потрібна українцям та українкам!

Підтримка локальних волонтерських запитів від наших випускників

Сьогодні, у час війни, чимало наших випускників є військовими та активними волонтерами у своїх регіонах. Ми регулярно отримуємо від них безліч запитів на допомогу військовим, евакуйованим особам, дітям, жителям гарячих точок. 

Маючи сформовані мережі в Україні та закордоном, можливість відслідковувати внутрішні запити областей, Фонд родини Богдана Гаврилишина з метою оперативного реагування на такі потреби буде перераховувати кошти зі свого фінансового рахунку на підтримку волонтерських ініціатив у регіонах України.

Залучені кошти будуть розподілятися відповідно до запитів надійних волонтерів з різних куточків України. Ключові напрямки: 

  • закупівля медикаментів;
  • гуманітарна підтримка евакуйованим особам;
  • гуманітарна допомога випускникам Фонду, які постраждали від війни.

Банківські реквізити можна переглянути за лінком: https://bit.ly/3CCjvqw 

Просимо долучатися та фінансово підтримувати запити волонтерів, які щодня закривають тисячі потреб від наших військових, біженців та лікарень. 

Зараз бачимо необхідність підтримувати локальні запити наших випускників на волонтерські потреби. Заплановані кошти на програми Фонду у 2022 році також будуть спрямовані на цей рахунок та розподілені відповідно до зазначених потреб та запитів.

Підтримка ключових волонтерських організацій України

Також залишаємо покиликання на фінансові рахунки, спрямовані на допомогу Україні.

  • Актуальні фінансові рахунки громадської організації “Повернись живим” https://savelife.in.ua/donate/
  • Актуальні фінансові рахунки від Національного Банку України на підтримку Збройних Сил: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces
  • Актуальні фінансові рахунки від Національного Банку України для гуманітарних цілей: https://bit.ly/3IgEFvz
  • Актуальні фінансові рахунки Української освітньої платформи: https://www.ukredu.org/helpukraine

Інформаційна підтримка України у вашому медіапросторі

В Україні випускниками та студентами Українського Католицького Університету створено ресурс для швидкої передачі найважливіших меседжів про війну закордон. Усі ці меседжі перекладені понад 10-ма мовами світу. Якщо ви є іноземним журналістом/кою та можете поширювати інформацію про ситуацію в Україні, переходьте за цим лінком: https://post-to-stop-war.in.ua/en 

Слава Україні! 🇺🇦