RESPONSIBILITY AWARD

Щорічна премія «Responsibility Award» започаткована Фондом родини Богдана Гаврилишина у 2021 році до Всеукраїнського дня відповідальності людини. Мета премії — відзначати проактивні дії людей, організацій, бізнесів, які розбудовують Україну в різних соціальних напрямках через персональну відповідальність.

Email: info@bhfamily.org

Телефон: +38 (096) 104-05-45

Підписатись

<We_can_help/>

What are you looking for?

Image Alt

Голосування

Важливо

Важлива інформація

Відкрите голосування триватиме до 15 січня, за його підсумками до фіналу Премії відповідальності Responsibility Award 2021 пройде 15 організацій.

Етапи

Визначення переможців відбувається в 5 етапів

1. Подача заявок від організацій в електронній формі на сайті (19 жовтня - 07 грудня 2021 року);
2. Опрацювання заявок та відбір організацій, які проходять до півфіналу та будуть розміщені на сайті для відкритого голосування (08 - 14 грудня 2021 року);
3. Відкрите голосування на сайті Премії відповідальності Responsibility Award 2021 та визначення фіналістів (15 грудня 2021 року - 15 січня 2022 року);
4. Голосування почесного журі та визначення переможців серед фіналістів Responsibility Award 2021 (17 - 21 січня 2022 року);
5. Оголошення переможців Премії відповідальності Responsibility Award 2021 (22 січня 2022 року).

Учасники

Список учасників

Ознайомтесь зі списком учасників ничже. Розгорніть картку учасника та подивіться информацію. Щоб проголосувати за учасника, якого ви обрали, заповніть форму голосування, яка знаходиться після списку учасників

Про організацію:
Громадська організація «Притулок для тварин «Сіріус» – найбільший притулок для бездомних тварин в Україні, створений 2000 року. За роки існування притулку понад 5000 тварин знайшли свій дім. Наразі в «Сіріусі» живе близько 3000 собак і котів. Усіх тварин обов’язково стерилізують та вакцинують. Ми хочемо створити справжній тимчасовий дім для постраждалих від людської жорстокості тварин. Тому працюємо над пошуком сім'ї для кожного з наших мешканців.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Рух ЧЕСНО – це громадська організація з експертизою у сферах парламентаризму й місцевого самоврядування, політичних фінансів та виборів.

Рух ЧЕСНО працює для того, щоб українське суспільство переходило від електоральної до представницької демократії.

Робота ЧЕСНО базується на принципах поваги до прав людини і громадянина, data-driven підході до управлінських рішень і необхідності розвитку та зміцнення державних інституцій в Україні.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:

Будуємо Україну Разом – це культурно-освітня програма Української освітньої платформи (колишня Львівська освітня фундація), яка через волонтерство, неформальну освіту та внутрішні мандри розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності. 

Місія: Формувати довіру, відповідальність та спроможність серед української молоді.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Громадська організація  «Повернись живим» поруч з українськими військовими. Передова російсько-української війни – це не тільки фронт. Вона там, де точиться війна за Україну. У госпіталях, на складах, полігонах, у засобах масової інформації, в кабінетах. Ми постачаємо та лагодимо техніку, навчаємо військових та офіцерів, допомагаємо змінювати Збройні Сили, розповідаємо про війну з перших вуст і стримуємо потік пропаганди та дезінформації. Сьомий рік фонд забезпечує українську армію найголовнішим – тактичною перевагою.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Громадська організація «Громадське радіо» – одна з небагатьох в Україні некомерційних, недержавних радіостанцій формату news & talk. Ми маємо мережу мовлення у Києві й на Донбасі, що охоплює потенційну аудиторію у кілька мільйонів слухачів. Ми віримо в силу безумовної свободи слова, яка не може обмежуватися державою та інтересами великого бізнесу, тому  втілюємо в життя унікальну для України бізнес-модель незалежного публічного медіа.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді. Пласт виховує молодь як свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
У громадській організації «Друзі спільноти Святого Егідія» ми роздаємо їжу бідним та безпритульним у 8-ми місцях Києва, понад 1000 порцій щотижня. Проводимо щотижневу «Школу миру», щоб діти з різних за соціальним статусом сімей могли дружити, вчитися, пізнавати світ разом. Також організовуємо щотижневі відвідини будинків людей похилого віку.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Благодійна організація «Smart Foundation» – це благодійний фонд, який упроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. Ми створюємо можливості для різнобічного розвитку людей через підтримку освітніх центрів і втілення інших проєктів, мета яких допомогти людям у навчанні, розвитку та інтеграції в глобальне інформаційне, культурне середовище та бізнес.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна» – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Громадська організація «Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Інновації, професіоналізм, ефективність – три опори нашої роботи. Служити українському суспільству – наш незмінний пріоритет з 1996 року.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
ГО «Ресурсний центр розвитку громадських організацій  «ГУРТ» є щоденним інструментом інформування та використання для лідерів громад, менеджерів громадських, благодійних організацій, донорських структур, соціально відповідального бізнесу, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади та журналістів.

ГУРТ цьогоріч сконцентрувався на досягненні трьох цілей: економічний розвиток в регіонах України через навчання підприємництву; підвищення рівня якості діяльності українських ОГС через цифрову трансформацію з наголосом на цифрові права, безпеку та відповідальність; підвищення прозорості й підзвітності місцевих органів влади і їхній співпраці з громадами через спільну роботу з відкритими даними.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Агенція розвитку майбутнього» – це проєктний офіс соціальних змін, створений у 2015 році для впровадження соціальних інновацій, IT-технологій, сучасних методів роботи у соціальній сфері.

 

Ми реалізовуємо власні проєкти і працюємо як бек-офіс для розвитку державних інституцій, органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, соціального бізнесу та ініціатив, які мають значення та вагомий соціальний вплив в Україні.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Багато організацій в Україні надають інформаційну, технічну, методичну, організаційну, фінансову підтримку громадським організаціям та ініціативам, однак мало хто працює з психологічною спроможністю активістів творити зміни. 2021 року в громадській організації «Горизонт змін» ми особливо відчули цю проблему і взяли на себе відповідальність за системну роботу над відновленням сил громадських активістів. Для цього ми започаткували ретрити в знаковому для України місці – урочищі «Холодний Яр».
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Релігійна місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні є однією із 48-ми учасників Федерації «Карітас Європа» та членом «Карітас Інтернаціоналіс», глобальної конфедерації, яка об’єднує 162 католицькі організації. В Україні Місія працює в усіх регіонах, маючи Національний офіс і сім регіональних осередків, які діють у кожній дієцезії Римсько-Католицької Церкви (РКЦ).
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Українська асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» – це громадська організація, яка основним напрямком діяльності вбачає адвокацію прав передчасно народжених дітей та їхніх батьків, інформаційну підтримку, проведення навчання, згуртування спільноти та підвищення обізнаності широкого загалу щодо проблематики передчасних пологів.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Благодійний фонд «Запорука» підтримує родини онкохворих дітей і створює умови, аби сім’ї онкохворих дітей були разом під час лікування. Із 2008 року фонд  надає можливість проживати в центрі «Дача» для родин, які лікують дітей у Національному інституті раку та Охматдиті. «Запорука» забезпечує їх ліками та медичними витратними матеріалами, надає психологічну та реабілітаційну підтримку. Фонд опікується лікарнями та підтримує медичний персонал, аби діти мали вчасну та якісну медичну допомогу.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
З 2019 року громадська організація  «Мотохелп» відкриває новий інноваційний напрямок волонтерства в Україні – термінова доставка компонентів донорської крові з центрів крові до лікарень у Києві на Київській області. Були підписані договори з Київським міським центром крові, Київським обласним центром служби крові, Центром громадського здоров’я м. Києва. Розпочався процес підписання договорів з лікарнями Києва.

У 2020 році ГО «Мотохелп»  знову відкриває сторінку волонтерської діяльності для України і першою розпочинає напрямок реагування на виклики швидкої допомоги.

Підписано договір з Київським міським центром медицини катастроф та екстреної медичної допомоги. Завдання напрямку – оперативно реагувати на постраждалих у ДТП у м. Києві для надання першої допомоги та допомагати бригадам екстреної медичної допомоги.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Проєкт направлений на підтримку активних громадян шести областей заходу України. Ми ставимо собі за мету підвищити роль мешканців та якість роботи активістів у громадах.

“Центр розвитку громадської активності” - це можливість отримати консультації з правових, фінансових та фандрейзингових питань. Центр дає змогу як молодим активістам і тим хто давно у цій сфері швидко отримати необхідну інформацію, навчитись нового, заручитись підтримкою однодумців.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Місія Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «Хелп Груп» – через об’єднання бізнесу, соціуму та держави захищати інтереси, підтримувати й допомагати тяжкохворим людям, котрі опинились у складних життєвих обставинах.

Зокрема:

- закупівля ЗІЗ та медичного обладнання для лікарень;

- надання кисневих концентраторів людям, котрі лікуються вдома від Covid 19;

- психологічна підтримка батьків, котрі виховують дітей з інвалідністю тощо.

 

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Основний напрямок діяльності Благодійного фонду «Благомай» – допомога дітям, котрі знаходяться в дитячих будинках та соціальна адаптація таких дітей до реального життя.

Під нашою опікою знаходиться 5000 дітей з 84 дитячих домівки і областей України. Щорічно ми проводимо десятки акцій та програм для забезпечення важливих потреб дітей.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Громадська організація «Клуб «ЕНЕЙ» була заснована в 1993 році ініціативною групою людей, котрі живуть із наркозалежністю.

Громадська організація «Клуб «Еней» бере активну участь у реалізації Державної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД.

Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Одним із основних напрямків діяльності громадської організації «Громадський рух «Віра, Надія, Любов» є сприяння у формуванні гендерної політики в області, захист прав жінок, підтримка жінок, які опинились в складних життєвих обставинах тощо. Але під час формування гендерно-орієнтованої політики приділяється увага й чоловікам, особливо в праві приймати активну участь у вихованні дітей. Проводиться постійна робота з депутатами/ками різних рівнів задля їхньої підтримки соціальних, гендерних програм, підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.
Соц. мережі:
Відео презентація:
Про організацію:
Харківська обласна молодіжна громадська організація  «Харківський центр волонтерів» була створена 2007 року з метою розвитку волонтерського руху, активного залучення молоді до реалізації соціально значущих проєктів і програм.

Основні напрямки роботи організації: створення соціальних акцій для вихованців/ок дитячих будинків та інтернатних установ, багатодітних, малозабезпечених сімей, комплексна, теоретична і практична підготовка волонтерів та волонтерок.

Соц. мережі:
Відео презентація: